• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Autopožičovňa v Prahe a okolí

10/06/11 Tags: Automobily, autopožičovňa, požičovňa áut

Vycestovali ste do Prahy a potrebujete sa rýchlo a bezpečne pohybovať po hlavnom meste ČR a okolí? „Autopůjčovna Praha – ASAP Rent car“ Vám okamžite pomôže. Svojou cenovou politikou sa radí medzi najlacnejšie autopožičovne v celej Českej republike. Vyberať môžete z menších automobilov typu Dacia Logan, automobilov strednej triedy ako je Renault Megane až po viacmiestne automobily typu Renault Trafic. Biznismenov vieme uspokojiť napríklad Renaultom Laguna.

Ceny prenájmov sa pohybujú už od 350 Kč na deň. V základnej cene prenájmu je zahrnuté zákonné poistenie a havarijné poistenie s neobmedzenou spoluúčasťou. Za príplatok môžete s automobilom vycestovať aj do zahraničia. Je možné, aby prenajaté vozidlo šoférovalo viac vodičov, ale musíte nás o tejto skutočnosti vopred informovať. Za každého vodiča účtuje autopožičovňa jednorazový poplatok.

Podmienky prevádzky vozidla Vám „autopůjčovna“ podrobne vysvetlí pri preberaní vozidla, čo písomne potvrdíte podpísaním preberacieho protokolu. Súčasne prevezmete aj doklady od vozidla (malý technický preukaz, povinné ručenie a zelenú kartu).

Iba u nás nájdete férové ceny a kvalitné služby. Udržujeme náš vozový park v perfektom stave. Spoľahlivosť vozidiel a bezpečnosť zákazníkov je pre nás prioritou, preto používame výhradne kvalitné pneumatiky. S nami cestujete bezpečne, kvalitne a za prijateľnú cenu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273