• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Autopožičovňa Praha 7

15/06/11 Tags: auto, automobil, autopožičovňa, Praha

Praha 7 môžno nie je až tak turisticky atraktívna, ako Praha 1, ale aj tu nájdete krásne historické pamiatky a tajomné zákutia. Na území Prahy 7 stojí známe Pražské výstavisko so slávnou Križíkovou fontánou a Holešovická tržnica, ktorá v súčasnosti prechádza náročnou rekonštrukciou. V tejto mestskej časti nájdete aj príležitosť na ubytovanie za priaznivé ceny.

Ak chcete absolvovať čo najviac výletov po Prahe a okolí, potom „autopůjčovna Praha 7“ Vám zapožičia automobil, ktorým môžete cestovať podľa vlastného uváženia. Nebudete obmedzení žiadnym cestovným poriadkom. Bez prestupovania a absolútne pohodlne sa môžete doviesť na Karlštejn či Kokořín. Neviete šoférovať? Nevadí. Stačí si s automobilom objednať aj profesionálneho šoféra. Výlet Vás vyjde určite lacnejšie, ako taxíkom, pri ktorom nikdy neviete, koľko zaplatíte. Ceny autopožičovňa Praha 7 sú presne stanovené a nikdy sa nenavyšujú.

Ak opakovane využite služby spoločnosti „Autopůjčovna Praha 7“, môžete využiť vernostný program so zľavami päť až pätnásť percent za ponúkané služby. Automobil si môžete rezervovať telefonicky alebo prostredníctvom online formulára. V prípade akýchkoľvek dotazov je Vám k dispozícii náš telefonický operátor, ktorého je potrebné kontaktovať aj v prípade nehody, poruchy či inej nepredvídanej udalosti.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273