• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Autopožičovňa – požičanie auta je lacnejšie v 20

03/08/11 Tags: autopožičovňa, autopozicovna bratislava

Zatiaľ čo vodiči do 25 rokov platia extra ak si chcú požičať auto, tí čo majú menej ako 21 si nemôžu požičať vôbec. Ale je to stále jednoduchšie aj pre nich. Autopožičovňa v Bratislave oznámila, že si mladší vodiči môžu u nich požičať autá ako aj SUV, kabriolety, Jeepy aj športové autá.

Toto je významné, pretože dvadsať roční majú často smolu, keď sa snažia zapožičať si auto. Autopožičovňa takmer vždy vyžaduje, aby mal vodič najmenej 21 rokov v čase prenájmu. Hovoríme “takmer vždy”, pretože existuje niekoľko výnimiek, vrátane vojenskej služby, ktorí si auto môžu prenajať už ako 18 roční.

Takmer vždy si vodiči do 25 rokov zaplatia osobitnú cenu, čiže príplatok pre mladých vodičov. Tento poplatok môže byť až niekoľko desiatok eur denne. vyššie sumy platia tí mladší vodiči vo veku 18 až 21 rokov.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273